وکیل آنلاین رایگان

وکیل آنلاین رایگان

وكیل آنلاین رایگان با تجربه فعال در عرصه های حقوق داخلی و بین المللی می تواند علاوه بر ارائه مشاوره و همچنین طرح وپیگیری پرونده های موفق حقوقی برای موکلین ایرانی و خارجی در مراجع قانونی ایران ، حضور موفقی هم در دادگاههای سایر کشورها و عرصه های مختلف حقوق بین الملل داشته باشد.
همچنین وكیل آنلاین رایگان درصورتی که افتخارات و تجربیات موفقی و هم در تهیه فیلمهای مستند حقوقی کسب کرده باشد که در شبکه های تلویزیونی داخلی و همچنین شبکه های تلویزیونی خارجی و یا سمینارهای بین المللی نیز به نمایش گذارده شده است بیش از پیش می تواند در حوزه فعالیت خود موفق باشد.
بدین ترتیب وكیل آنلاین رایگان باافتخار این فرصت استثنایی را که در اختیار شما قرار می دهد تا بجای صرف وقت و هزینه زیاد در پیدا کردن افراد متعدد برای مسائل مختلف حقوقی یک مجموعه از تجربه ، دانش و تخصص را با صرف وقت و هزینه کمتر و مناسبتر در اختیار گیرید.
منظور از آنلاین بودن وکیل این است که که در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان یعنی از طریق وسایل ارتباطی و امروزه در راس آنها سایت ها و وبلاگ های شخصی دردسترس موکل بوده وپاسخ گو وحلال مشکلات اوباشد و ازطرفی اطلاعات و آموخته های او نیز به روز باشد..

پس با این توصیفات وكیل آنلاین رایگان کسی است که علاوه بر داشتن مدرک رسمی وکالت ازکانون وکلای جمهوری اسلامی ایران در هرساعتی و درکوتاه ترین زمان با اطلاعات به روز خود در دسترس باشد والبته صرفا درامور حقوقی قبول وکالت کند نه امور کیفری ..
در صورتی که شوهر نسبت به همسر و یا فرزندان خود ترک انفاق کند وآنها یا یکی از آنها قصد اقدام قانون نسبت به ترک انفاق آن فرد نمایند.می توانند از سرویس مشاوره تلفنی وكیل آنلاین رایگان استفاده نمایند.

تذکر: اقارب طی شروط خاصی می توانند اقدام به طرح دعوای ترک نفقه نمایند.مثل: تمکن مالی شخصی که ترک انفاق کرده.

استفاده از سرویس مشاوره تلفنی وكیل آنلاین رایگان به شما امکان ارتباط با وکلای پایه یک دادگستری و کارشناسان متخصص در زمینه طلاق و ترک انفاق را می دهد.

پس از طرح موضوع از طرف شما, وكیل آنلاین رایگان به ارائه راهکارهای مفید حقوقی و اطلاعات پایه به شما می پردازد.با استفاده از مشاوره تلفنی می توانید از قابلیت نتیجه گرفتن در پرونده خود مطمئن شده و سپس سایر اقدامات را انجام دهید. مشاوره وكیل آنلاین رایگان به صورت كاملا رایگان بوده و گامی جهت ارتقای سطح اطلاعات حقوقی هموطنان عزیز برای ضایع نشدن حقوق مسلم آنها است.

در صورتی که پرونده نیاز به بررسی و مطالعه توسط وکیل پایه یک داشته باشد و یا این که شخص بخواهد انجام اقدامات حقوقی خود را به وکیلی متخصص , با تجربه و مورد اعتماد بسپارند, می توانند از سرویس مشاوره حقوقی حضوری استفاده کنند.

مزایای مشاوره حقوقی با وكیل آنلاین رایگان :

این مشاوره به شما امکان استفاده از علم و تجربه وکیل( آقا یا خانم ) پایه یک دادگستری را می دهد. با راهنمای وكیل آنلاین رایگان می توانید شخصا مراحل پرونده خود را طی نموده و یا در صورت قبول پرونده از طرف وکیل در کوتاهترین زمان و با هزینه ای مناسب به نتیجه مطلوب برسید.مشاوره حضوری راهکار مناسبی برای بررسی دقیق و تخصصی پرونده شما می باشد.بهتر است برای پیشگیری از بسیاری از مشکلات حقوقی و آسیب های روانی و اطاله وقت قبل از اقدام به طرح دعوی در مراجع دادگستری با استفاده از سرویس مشاوره حضوری از آخرین حق و حقوق خود مطلع شوید!!

برخی ازدعاوی مهمی كه وكیل آنلاین رایگان در معیت آنها ایفای خدمات می كند :

طلاق توافقی - طلاق به درخواست زوج - طلاق به درخواست زوجه - ابطال نکاح - فسخ نکاح

مطالبه مبلغ پرداختی ضامن - مطالبه تعهدات پرداختی ضامن به بانک ها - دادخواست مطالبه طلب

دادخواست مطالبه مبلخ پرداختی با بانک بابت تعهدات و بدهی و سررسید وام - مشاوره حقوقی خانواده قبل از ازدواج - نحوه مطالبه مهریه از طریق دادگاه یا اجرای ثبت

نحوه مطالبه نفقه زوجه - نحوه مطالبه نفقه فرزند مشترک - اعمال و اجرای شروط ضمن عقد نکاح

مطالبه اجرت المثل کارهای زوجه در منزل زوج - الزام زوجه به تمکین و انجام وظایف زناشویی

نحوه مطالبه واسترداد هدایای دوران نامزدی - نحوه حضانت و سرپرستی فرزند مشترک - نحوه سلب حضانت همسر اعتیاد گواهی پزشکی قانونی - مشاوره در زمینه ازدواج موقت


نظر کاربران