وکیل دادگاه خانواده مناسب برای محافظت از منافع خود

وکیل دادگاه خانواده مناسب برای محافظت از منافع خود

آیا شما مدارک تان را تحویل داده اید؟ چگونه وکیل دادگاه خانواده می تواند کمک کند؟

در اینجا این وضعیت وجود دارد: شما مدارک طلاق را تحویل داده اید و شما نیاز به تهیه یک پاسخ دارید. شما فقط ۳۰ روز برای پاسخ دادن نیاز دارید یا باید زمان بیشتری را بخرید. شما ابتدا نکات کلیدی را در مورد این موضوع را به خودتان نمی گویید، بنابراین باید یک وکیل دادگاه خانواده را فورا پیدا کنید.

وکیل دادگاه خانواده

نگران نباشید! بسیاری از وکلا خوب در منطقه یورو و شهرستان سیمکو وجود دارد. قانون خانواده در بری و Newmarket یک حوزه ای است که به خویی ارائه شده است. مطمئنا این فرایند می تواند با موفقیت هدایت شود، تا زمانی که وضعیت آرام را نگه دارید و نماینده خوبی پیدا کنید. شما به کمک احتیاج دارید. این بسیار مهم است که خودتان آن را انجام دهید.

چه اتفاقی می افتد پس از اینکه شما مدارک را تحویل دهید

فیلم و تلویزیون آن را به نظر می رسد بسیار چشمگیر نشان می دهد: کسی شما را وحشتناک با وانمود ارائه یک بسته، و سپس اعلام کرد، شما آن را تحویل داده اید! واقعیت آن چنان ترسناک نیست. درست است که اولین بار اسناد دادگاه مربوط به طلاق شما به شما داده می شود ، از طریق خدمات ویژه به شما داده می شود، اما معمولا این کار به هیچ وجه فریبنده نیست. در واقع، این بسیار ساده است؛ همسر شما می تواند یک سرور پردازش را استخدام کند، اما می تواند از هر دوست یا اعضای خانواده بیش از ۱۸ سال هم برای ارسال مدارک به شما درخواست کند.

هنگامی که شما با مدارک طلاق را تحویل دادید، این راه را برای همسر خود برای ارسال درخواست در دادگاه پاک می کند. شما برای پاسخ دادن به سی روزنیاز دارید اما قبل از اینکه بتوانید پاسخ خود را به دادگاه ارسال کنید، شما ملزم به ارائه آن به همسر خود هستید. پاسخ شما در رکورد مستمر ثبت می شود که مجموعه ای از مدارکی است که به دادگاه داده شده است تا برای قاضی در دسترس قرار گیرد. البته، شما باید کپی های تمام اسناد را نیز نگه دارید.

اگر شما و همسرتان در مورد تقاضای طلاق در مورد قسمتی یا کل ادعا های حکم در توافق هستید، می توانید سعی کنید این مسائل را از طریق میانجیگری یا همکاری کنار بگذارید. اگر با شرایطی که همسرتان ارائه کرده اید موافق نیستید، می توانید با یک پیشنهاد پاسخ دهید.

در این مرحله، همسرتان می تواند با پذیرش شرایطی که ارائه کرده اید، یک پیشنهاد یا یک رد صریح را پاسخ دهد. اگر پیشنهاد شما رد شود، ممکن است که همسر شما بخشی از هزینه های حقوقی شما را بپردازد، اگر شما در دادگاه برنده شوید (اما با وکیل دادگاه خود دراین باره صحبت کنید). در صورت پذیرش یا پیشنهاد، ارزش تلاش برای ایجاد یک توافق برای جلوگیری از محاکمه طولانی و گران قیمت است. اگر نه، شما باید یک وکیل دادگاه را پیدا کنید که هر دو پرونده و مذاکره تجربه کرده است تا به شما در روند طلاق کمک کند.

پاک کردن به عنوان گل؟ نگران نباشید تمام قوانین و مقررات حقوقی خانواده، بسیاری از مردم را به حال خود رها می کند. پیچیدگی های فرآیند طلاق دشوار است برای پیشبرد آن، به همین دلیل شما به یک وکیل دادگاه مجرب حقوقی خانواده در کنارتان نیاز دارید. در اینجا وکلا ما در Newmarket هستند.

چرا شما یک وکیل دادگاه دارید که تنها در مورد قانون خانواده متمرکز است؟

هنگامی که شما مدارک طلاق را تحویل می دهید، می توانید احساس کنید که شما یک تونل بلند و تاریک را بدون هیچ گونه نگاه اجمالی از طرف دیگر می بینید. حقیقت این است که تقاضای طلاق اغلب بد نیست. قانون خانواده در بری، Newmarket و تمام انتاریو بر حصول اطمینان از توافق عادلانه برای هر دو طرف متمرکز شده است و قانون تضمین می کند که قبل از رفتن به محاکمه فرصت های زیادی وجود دارد.

با این حال، برای طلاق بسیار سریع و آسان است. دو طلاق دقیقا یکسان نیستند، بنابراین هیچ راه حل اجرا شده برای پایان دادن به ازدواج وجود ندارد. علاوه بر این، حتی در صورت جدایی دوستانه، مشکلات احساسی فراوانی وجود دارد. بخش عاطفی طلاق معمولا طرفدار مشتریانی است که می خواهند به موقع پرونده خود را حل کنند.

بدون توجه به تمام مفاهیم قانونی، و همچنین حقوق و مسئولیت های خاص خود، تصمیم گیری صحیح بسیار سخت است. به همین دلیل است که شما نیاز به یک وکیل دادگاه دارید که کلیه عمل قانون خود را صرفا بر قانون خانواده تمرکز می کند. آنها دقیقا می دانند در هر مرحله از پرونده چه باید بکنند.

انتخاب یک وکیل دادگاه خانواده به نمایندگی از شما

شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که وکیل دادگاه شما دارای تجربه، دانش و منابع است تا قادر به رسیدگی به پرونده ها، آماده سازی و هر زمان دیگر که ممکن است مورد نیاز برای نهایی کردن انحلال ازدواج تان باشد. شما نیاز به یک وکیل دارید که قوانینشان را در قانون خانواده محدود می کند و حداقل ۲ سال در زمینه حقوق خانواده کارکرده است.

چگونه یک وکیل گیر می آورید؟ با بررسی اعتبار و شهرت آنها شروع کنید. انجمن حقوقی انتاریو دارای یک فهرست قابل جستجو از وکلا انتاریو است که شامل تاریخ انضباطی و همچنین هر گونه محدودیت در توانایی آنها در اجرای قانون است. با این حال، یک رکورد انضباطی مشخص لزوما یک وکیل دادگاه خوب را تضمین نمی کند.

نگاهی به رکوردهای آنها از پرونده های قبلی، از جمله هر گونه اعتبار یا دستاوردهای خاص، و این که آیا آنها در جامعه یا در زمینه تخصص خود فعال هستند پیدا کنید.

متوجه وکلایی باشید که نتیجه مثبت را برای شما تضمین کند؛ یک وکیل دادگاه خوب شما را حمایت خواهد کرد، اما می داند که نتیجه در نهایت به اختیار قاضی است. یک وکیل خوب به شما وسیعی از نتایج رامی دهد و توضیح می دهد که رفتن به دادگاه خطرناک است. یک قاضی یک بار گفت که اگر دادگاه قابل پیش بینی باشد، هیچ کس نباید به دادگاه برود. همه ما می دانیم چگونه قاضی آن را حل خواهد کرد و ما از دادگاه اجتناب خواهیم کرد.

پس از انجام بعضی تحقیقات، تعیین کنید که کدام گزینه بهترین انتخاب شما را داشته باشد و با آنها ارتباط برقرار کنید. با آنها صادقانه صحبت کنید و از سوالات زیر پرس و جو کنید:

آیا می توانید با توجه به بودجه من کار کنید؟ آیا شما شخصا مسئولیت رسیدگی به پرونده مرا را بر عهده می گیرید، یا افراد دیگری که در تیم شما قرار دارند، آن را می گیرند؟ آیا قبلا مواردی مثل این ها را مدیریت کرده اید؟ آیا شما در سایر زمینه های حقوقی کارکرده اید؟ چند وقت است یک وکیل دادگاه هستید؟ انتخاب های کار من چیست؟

اگر پاسخ به این سوالات رضایت بخش باشد، قدم بعدی این است که برنامه ریزی کنید. برای وکلایی که به راحتی قابل دسترسی و پاسخگو هستند، با یک تیم قوی از متخصصان حقوقی که می توانند به شما کمک کنند، مراجعه کنید. با بی دقتی تصمیم نگیرید؛ پس از همه اینها، شما در حال رفتن به دوره ای بسیار دشوار هستید، بنابراین شما می خواهید تیم حقوقی تان بهترین باشد. مشاوره فرصتی است برای دیدار با وکیل و تعیین اینکه آیا او مناسب شما است یا خیر.

استخدام یک مشاوره حقوقی خانواده مناسب برای محافظت از منافع خود

طلاق گرفتن یک روند آسان نیست، اما شما مجبور نیستید آن را به تنهایی انجام دهید در حقیقت، نباید این کار را بکنید! پس از اینکه شما مدارک طلاق را تحویل می دهید، اولین قدم به دفاع از خود این است که وکیل دادگاه خانواده را استخدام کنید. وکیل دادگاه شما برای حفاظت از شما در مسائل حساس مانند پشتیبانی، بازداشت، تقسیم دارایی و سرمایه هایتان و سایر جزئیات است که به حل و فصل ازدواج می پردازد.

در بسیاری از موارد، این بدان معنی است که پیش از رفتن به محاکمه به توافق برسند. با این حال، در صورتی که نمی توانید به توافق برسید، باید اطمینان حاصل کنید که وکیل شما دارای تخصص و تجربه برای محافظت از حقوق شما در دادگاه است.


نظر کاربران