وکیل گرین کارت

 وکیل گرین کارت

گرین کارت از طریق وابستگان درجه یک

امکان اخذ گرین کارت برای افرادی که از بستگان درجه یک ( همسر، فرزند، مادر و پدر) و یا بستگان درجه دو( خواهر، برادر)یک شهروند امریکایی و یا شخصی که دارای اقامت دانم امریکا (گرین کارت) می باشند وجود دارد. در خصوص متقاضیان ویزای خانواده بستگان درجه دو مدت زمان بیشتری می بایستی منتظر زمان اولویت ها باشند تا بتوانند درخواست ویزای خود را ارائه نمایند.متقاضیان این نوع ویزا می بایستی هیچ گونه سابقه جنایی نداشته و از نظر وضعیت جسمی و روحی در سلامت کامل و از نظر مالی در شرایط مطلوبی باشند. و نیازمند کمک های دولتی نباشد.همکاری با یک وکیل مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت امریکا در خصوص زمان و کیفیت انجام این پروسه کمک شایانی به متقاضی خوهد نمود.

گرین کارت از طریق مدارک عالیه خاص

اشخاصی که دارای مدارک خاص علمی ، توانائیهای خاص حرفه ای می باشند. و نوع فعالیت آنان بسیار خاص، و ارزش حیاتی و مهم داشته باشد و دربرگیرنده منافع و کاربرد اجتماعی ، اقتصادی ، رفاهی آموزشی و بطور کلی در برگیرنده منافع ملی امریکا باشد. می توانند جهت اخذ این نوع ویزا اقدام نمایند. فرد متقاضی می بایستی با مدارک و اسناد معتبر ادعای خود را اثبات نماید.

کارت سبز برای اشخاص نابغه

افرادی که دارای قابلیت های خاص و توانایی چشم گیری می باشند که بواسطه این توانایی از طرف سازمان بین المللی مرتبط تجلیل شده باشند یا جوایزی را دریافت کرده باشند و توانایی انان توسط ان سازمان و بوسیله رسانه هایی مانند انتشارات، تلویزیون ، مقالات مختلف و... اثبات شده باشد. و مهارت فوق می تواند در اموری مانند امور تجارت ، توانایی ورزشی و هنری تدریس و اموزش،و مهارت های تجربی باشد . می توانند جهت اخذ این نوع ویزا اقدام نمایند.فرد متقاضی می بایستی توانایی اثبات این که جزء معدود کسانی می باشد که این مهارت را دارد و این مهات از نظر ملی و جهانی با ارزش می باشد .و وجود ان فرد با ان مهارت و توانایی خاص برای کشور امریکا مفید و با ارزش بوده و منافعی را در بر خواهد داشت، را داشته باشد.

کمک گرفتن از یک وکیل مورد تایید اداره مهاجرت امریکا کمک شایانی می تواند در اثبات این توانایی داشته باشد.

کارت سبز از طریق کار و کارفرما

اشخاصی که بواسط حرفه ، مهارت و تحصیلات خاص خود از طرف یک کارفرمای امریکایی (شرکت معتبر که توانایی پرداخت تمامی مزایای و حقوق کارمندان خود را داشته باشد و کارفرمای مورد تایید اداره مهاجرت امریکا بوده و گواهی کاری از وزارت کار داشته باشد). دعوت به کار شوند می توانند با این نوع ویزا در ایالات متحده اجازه اقامت و کار داشته باشند.

دو گروه از افراد شامل این نوع ویزا می باشند.

1- وکیل گرین کارت وشرکت امریکایی :

متخصصین دارای مدرک لیسانس و بالاتر با تجربه کاری حداقل 2 ساله و عضوء مراکز تخصصی خاص.

کارگران ماهر بدون داشتن مدرک دانشگاهی که دارای تخصص خاص با حداقل 5 سال سابقه کار.

جهت اخذ این نوع ویزا کارفرمای امریکایی و کارمند خارجی می بایستی کاملا شرایط مورد نظر اداره مهاجرت و وزارت کار امریکا را به عنوان یک کارفرما و کارمند داشته باشد.

افرادی که دارای مدارک اکادمیکی و حداقل کارشناسی نمی باشند در صورتی که در زمینه حرفه و مهارت خود تجربه کاری چندین ساله داشته باشند و با مدارک معتبر ادعای خود را اثبات نمایند. می توانند جهت اخذ ویزای EB3 اقدام نمایند. متقاضیان این نوع ویزا می بایستی حداقل سه شرط از هفت شرط لازم .اداره مهاجرت امریکا را جهت اخذ این نوع ویزا داشته باشد.

1 - وکیل گرین کارت و مدارک آکادمیک : ده سال سابقه کار تمام وقت

داشتن پروانه کارمرتبط با مهارت

نوع فعالیت و شغل کارمند ماهر می بایستی از نظر اعتبار و اهمیت به رسمیت شناخته شده باشد.

زمان اقدام برای این دو نوع ویزا بر اساس جدول زمان بندی وزارت کشور تعیین و می گردد . و جدول زمان بندی به کشور محل تولد متقاضی نیز بستگی دارد.بخاطر پیچیدگیهای خاص این نوع ویزا همکاری با وکیل مهاجرت کمک شایانی به متقاضی خواهند نمود.

4 - EB5 وکیل گرین کارت و کارت سبز از طریق سرمایه گذاری در امریکا

5 - وکیل گرین کارت و کارت سبز: این نوع گرین کارت با هدف جذب سرمایه گذاران خارجی و کارافرینی در امریکا به افرادی که قصد سرمایه گذاری در امریکا را دارند تعلق می گیرد .

6 - مبلغ سرمایه گذاری برای اشخاصی که می خواهند خودشان بیزینس و یا یک تجارت جدیدی را راه اندازی کنند و یا سرمایه خود را در یک شرکت جدید از قبل تاسیس شده به منظور بالابردن ارزش و گسترش ان شرکت هزینه کنند. و یا خریداری یک شرکت از قبل تاسیس شده با هدف ایجاد کارافرینی و فرصت های شغلی و تجارت جدید در ان شرکت هزینه کنند. مبلغ 1 میلیون دلار می باشد. در این نوع سرمایه گذاری حضور و فعالیت سرمایه گذار در شرکت و بیزینس راه اندازی شده از شروط لازم می باشد همچنین استخدام حداقل 10 نفر و یا بیشتر از شهروندان امریکایی و یا کسانی که اجازه کار در ایالات متحده را دارند الزامی باشد.

7 - در صورتی که خانواده شخص سرمایه گذار در همان شرکت تاسیس شده مشغول به کار باشند. با اینکه اجازه کا در امریکا را دارا می باشند از نظر اداره مهاجرت جزء شرط لازم استخدام 10نفری که می بایستی سرمایه گذار استخدام کند نمی باشند.

وکیل گرین کارت و وسرمایه گذاری

برای متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در پروژه های تعیین صلاحیت شده از طرف دولت امریکا را دارند .مبلغ 500000$ امریکا می باشد. هر ساله وزارت بازرگانی امریکا لیستی از پروژه های تعیین صلاحیت شده در خصوص جذب سرمایه گذار خارجی را اعلام می نماید. حضور و فعالیت شخص سرمایه گذار در پروژه تعیین شده لازم نمی باشد و اقامت و حضور شخص سرمایه گذار در همان ایالتی که مبلغ مورد نظر سرمایه گذاری شده نیز الزامی نمی باشد. و می تواند در هر ایالتی که مایل باشد اقامت داشته باشند.

مدت زمان لازم جهت اخذ این نوع گرین کارت یکساله می باشد. 50% از کل ( 10000ویزا در هر سال) این سرمایه گذاران می بایستی سرمایه خود را در پروژهایی که در مناطق روستایی و محروم با درصد بالای امار بیکاری ، می باشند سرمایه گذاری کنند. لازم بذکر است سرمایه مورد نظر می بایستی از طریق قانونی و مشروع به دست امده باشد. مدارک و اسنادی را دال بر نحوه جذب این سرمایه ارائه نماید.

مزایای این نوع گرین کارت زیر نظر وکیل گرین کارت :

همسر و فرزندان زیر 21 سال سرمایه گذار نیز شامل این اقامت مشروط می شوند و پس مدت دو سال اقامت دائمی شده و پس از 5 سال می توانند پاسپورت امریکایی دریافت کنند.

پرداخت سود سالانه 3% به سرمایه گذار از زمان ورود سرمایه به امریکا در بعضی پروزه ها

ازپرداخت اصل سرمایه پس از 5 سال به سرمایه گذار

حمایت سرمایه از طریق اخذ وثیقه ملکی و یا ساختمان و وسایل داخل پروژه مورد نظر


نظر کاربران